Dni Edukacji Prawniczej

Tegoroczne Dni Edukacji Prawniczej coraz bliżej! Już XVIII edycja projektu będzie miała miejsce w dniach 17-19 listopada br. na Wydziale Prawa UwB.

DEP to projekt, w trakcie którego studenci wydziałów prawa mogą odkryć ścieżki swojego dalszego rozwoju. To niepowtarzalna okazja by poszerzyć horyzonty swojej przyszłej kariery i poznać różne aspekty prawa.

W czasie 3 dni trwania Dni Edukacji Prawniczej odbywają się profesjonalne warsztaty, szkolenia, spotkania z praktykami, prezentacje zawodów prawniczych. Ponadto studenci mają  możliwość poszerzenia swoich umiejętności oratorskich, które w zawodzie prawnika są niezmiernie istotne.

Celem Dni Edukacji Prawniczej  jest ukazanie studentom perspektyw, jakie otwierają się przed nimi po ukończeniu studiów prawniczych, jak również rozwijanie umiejętności potrzebnych w czasie nauki i w przyszłej pracy zawodowej.

Bieżące informacje będą się pojawiać pod adresem: https://www.facebook.com/events/713614645390756/?context=create&previousaction=create&source=49&sid_create=333801627 .